ESTILO DANCE STUDIO

Estilo Dance Studio zaprasza na zajęcia w Warszawie oferując zajęcia taneczne, Pilates oraz fitness. Dzięki współpracy z innymi ośrodkami zapraszamy na zajęcia w trzech lokalizacjach: Ochota, Bemowo, Bielany. Zapraszamy na: - Pilates na matach z wykorzystaniem małych i dużych piłek - Pilates Dance - najprawdopodobniej jedyne takie zajęcia w Warszawie. To zajęcia, które pozwolą poczuć piękno tańca, popracować nad sylwetką i zrelaksować się przy spokojnych, miłych dźwiękach. Taneczna część zajęć przygotuje twoje ciało, do dalszej pracy, a płynne ruchy ciała sprawią, że poczujesz się lekko i swobodnie. Odpowiednio wplecione i płynnie łączone ze sobą ćwiczenia Pilatesa wzmocnią natomiast twoje ciało m.in mięśnie brzucha, pleców, pośladków i ud. Nie zabraknie także ćwiczeń rozciągających, które dadzą odpoczynek dla ciała i relaks dla umysłu. Te zajęcia pokazują jak taniec i Pilates doskonale się uzupełniają, dostarczają wiele pozytywnych emocji, dając równowagę między energią pobudzającą do życia, a ukojeniem i odpoczynkiem.
Adres:

Gorlicka 1
02-130 Warszawa

Telefon: 606460646
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Osoba kontaktowa: Emilia Lis

Kategoria: Pilates, Pozostałe

Nasza lokalizacja


Opinie klientów

http://bestpillsforsale.com/buy-generic-lamisil-pills-cream-online-terbinafine-price/ terbinafine buy online http://www.firstrxmedstore.com/buy-cheap-generic-doxycycline-online-without-prescription/ purchase doxycycline no prescription