Vital Studio

Od początku istnienia Vital Studio (poprzednia nazwa – Family Fitness Zone) wyróżnia przyjęty profil klubu familijnego i prozdrowotnego. Zgodnie z przyjętym profilem klubu promującego prozdrowotną rekreację ruchową, oferujemy specjalistyczne programy treningowe, zaspokajające potrzeby osób w każdym wieku i na każdym etapie ich życia w zakresie profilaktyki zdrowotnej, o charakterze i z ćwiczeniami uwzględniającymi dolegliwości zdrowotne i przeciwwskazania, jak bóle pleców, kręgosłupa i stawów, nadwaga i otyłość, ciąża i połóg, a także choroby wieku dojrzałego. Jako propagatorzy prozdrowotnej aktywności ruchowej zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem „Prozdrowotnego Klubu Fitness” (projekt ogólnopolski prowadzony pod patronatem fachowego czasopisma branży fitness „body LIFE „). W duchu propagowania zdrowia dążymy do tego, aby wspierać Cię w odpowiedzialnym i świadomie prozdrowotnym postępowaniu i w ten sposób wspomóc Cię w poprawie Twojego samopoczucia i zdrowia. Vital Studio wyróżnia indywidualne i holistyczne podejście do każdego oraz działanie z pasją i zaangażowaniem. W naszych działaniach skoncentrowani jesteśmy na Twoich indywidualnych potrzebach, Ty jesteś w centrum naszej uwagi. Oferujemy Ci naszą wiedzę, wieloletnie doświadczenie. Dla Ciebie nieustannie doskonalimy swoje kwalifikacje.
Adres:

ul. Smolki 18
30-513 Kraków

Telefon: 536 85 36 36
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Osoba kontaktowa: Anita

Kategoria: Pilates

Opinie klientów

http://bestpillsforsale.com/buy-generic-lamisil-pills-cream-online-terbinafine-price/ terbinafine buy online http://www.firstrxmedstore.com/buy-cheap-generic-doxycycline-online-without-prescription/ purchase doxycycline no prescription