Studio i Akademia Diamond Pilates

Studio Diamond Pilates powstało w grudniu 2004 roku i jest pierwszym profesjonalnym studiem Pilatesa w Polsce posiadającym najnowocześniejszy i oryginalny sprzęt do ćwiczeń tą metodą. Od tego czasu prężnie się rozwija i tworzy nowe programy dostosowując je do potrzeb różnych osób. Klienci, którzy od lat mają bóle pleców i kręgosłupa, uczą się wzmacniać swoje osłabione mięśnie oraz korygować postawę. Kobiety w ciąży przychodzą do Studia, aby utrzymać właściwe napięcie mięśni oraz przygotować swoje ciało do naturalnego porodu. Odpowiednie ćwiczenia nie tylko pomagają podczas porodu, ale również umożliwiają kobietom szybki powrót do swojej figury po porodzie. Dzieci uczą się prawidłowej postawy, co jest bardzo istotne w okresie intensywnego wzrostu, poprawiają równowagę, koordynację oraz elastyczność Starsze osoby uzyskują sprawność i elastyczność, którą cieszyły się mając 20 lat. Natomiast osoby sprawne i zdrowe, za pomocą techniki Pilatesa wzmacniają mięśnie głębokie brzucha i grzbietu, wysmuklają swoją sylwetkę oraz poprawiają ogólną koordynacje ruchową.
Adres:

Ul. Powsińska 106
02-903 Warszawa

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kategoria: Pilates

Opinie klientów

http://bestpillsforsale.com/buy-generic-lamisil-pills-cream-online-terbinafine-price/ terbinafine buy online http://www.firstrxmedstore.com/buy-cheap-generic-doxycycline-online-without-prescription/ purchase doxycycline no prescription