Pilates&art Studio

Pilates&art Studio powstało z połączenia pasji, wiedzy i pozytywnej energii. Jeśli marzy Ci się miejsce, gdzie możesz spotkać ciekawych ludzi, wzmocnić swoje ciało, pozbyć się bólu to musisz odwiedzić nasze studio . Wierzymy , że po każdych zajęciach poczujesz się lepiej. Zapomnisz choć na chwilę o pracy, stresie i problemach dnia codziennego . A po spotkaniu z nami rzeczy ,które wydawały się niemożliwe do zrealizowania i spełnienia staną się możliwe. Pilates to rewelacyjny mentalny i fizyczny trening , który rozwija równomiernie całe ciało. Podczas ćwiczeń rzeźbisz, wysmuklasz i wzmacniasz swoje ciało. A wszystko to dzięki pracy mięśni głębokich.tzw głębokiego cylindra mięśniowego, utworzonego przez mięśnie głębokie brzucha i grzbietu, mięśni dna miednicy oraz mięśni w okolicach talii. W trakcie ćwiczeń duże znaczenie ma oddech. Jest on podstawą każdego, wykonanego ruchu. Wykorzystując obecną wiedzę medyczną na temat ciała , fizjologii , biomechaniki zmodyfikowano tak ćwiczenia Pilates, żeby stały się bardziej efektywne i nie przeciążały Twojego organizmu. Tym samym stały się bardziej bezpieczne. Zastosowanie metody Pilates ma spory odzew w Fizjoterapii. Ćwiczenia są wykorzystywane w terapii urazów ,bólu kolan ,bioder stóp barków i kręgosłupa. Jeśli czujesz, że nie kontrolujesz swojego ciała, nie wiesz co zrobić aby Twój kręgosłup przestał Cię boleć a może po prostu chcesz się wyciszyć po ciężkim dniu pracy Może to pora na zainwestowanie w siebie i w swoje zdrowie oraz lepsze samopoczucie ? Po co czekać do jutra ? Zadzwoń i umów się na spotkanie a wspólnie zadecydujemy czego potrzebujesz, czy : - wzmacniania mięśni głębokich - relaksacji i wyciszenia - spalić parę kalorii - popracować na rzezbą ciała - poprawić swoją kondycję -rehabilitacji A może potrzebujesz trochę więcej ruchu – my Cię zmotywujemy ,pomożemy w działaniu. Może dzięki nam odkryjesz w sobie pokłady pozytywnej energii do realizacji marzeń . Z Nami znajdziesz coś dla Siebie. W Naszej ofercie znajdziesz : - Zajęcia Pilates dla : początkujących, średnio zaawansowanych, kobiet w ciąży, dla dzieci - Treningi Personalne : Pilates, Ogólnorozwojowe - Nordic Walking - Rehabilitację - Masaże - Refleksologię stóp i twarzy - Badania na NIETOLERANCJE POKARMOWĄ - Konsultacje z dietetyczką - Homeopatia - Wyjazdy Weekendowe Czemu MY ? Bo charakteryzuje NAS PROFESJONALIZM, INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA i CUDOWNA ATMOSFERA.
Adres:

Herbsta 2
02 - 787 Warszawa

Telefon: 664-132-068
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Osoba kontaktowa: Agata i Marta

Kategoria: Pilates

Opinie klientów

http://bestpillsforsale.com/buy-generic-lamisil-pills-cream-online-terbinafine-price/ terbinafine buy online http://www.firstrxmedstore.com/buy-cheap-generic-doxycycline-online-without-prescription/ purchase doxycycline no prescription