Studio Treningów Personalnych MOVE

Pilates na Reformerze, Body ART, TRX, Flowin. Wszystko to w najwyższej jakości i w przyjemnym otoczeniu. Jeżeli masz dość zatłoczonego i głośnego fitness klubu, a szukasz klimatycznego miejsca by popracować nad swoim ciałem i duchem zapraszamy do MOVE. Studio MOVE powstało z miłości do ruchu i piękna ludzkiego ciała. To idealne miejsce dla Ciebie jeśli cenisz profesjonalny trening i indywidualne podejście do klienta. W przyjaznej atmosferze Studia MOVE oferujemy treningi indywidualne lub w kameralnych grupach. U nas poczujesz się wyjątkowo. Zależy nam na Twoim komforcie i satysfakcji z treningu. Pomożemy Ci wyznaczyć cel, a potem go osiągnąć. W MOVE pokażemy Ci jak wysmuklić czy wzmocnić ciało, pozbyć się bólów kręgosłupa, wrócić do formy po ciąży, czy aktywnie odpocząć po ciężkim dniu. Chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą, motywować, wspierać w dążeniu do celu. Przyjdź i wpraw swoje życie w ruch!
Adres:

Piwna 25
30-527 Kraków

Telefon: 785 195 282
Strona WWW: Studio Treningów Personalnych MOVE
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Osoba kontaktowa: Angelika Mirek
Trener: Angelika Mirek

Kategoria: Pilates, Pozostałe

Nasza lokalizacja


Galeria zdjęć

Opinie klientów

http://bestpillsforsale.com/buy-generic-lamisil-pills-cream-online-terbinafine-price/ terbinafine buy online http://www.firstrxmedstore.com/buy-cheap-generic-doxycycline-online-without-prescription/ purchase doxycycline no prescription